TP-LINK desktop switch TL-SG1210P, 10-Port Gigabit, 8x PoE+, Ver. 3.0

New -15% Off

122,04 

8 σε απόθεμα

  • Χρόνος παράδοσης εντός 1-3 Εργάσιμων ημερών

Κωδικός προϊόντος: TL-SG1210P Κατηγορίες: ,

Περιγραφή

TP-LINK desktop switch TL-SG1210P, 10-Port Gigabit, 8x PoE+, Ver. 3.0

Το TL-SG1210P είναι ένα switch επαγγελματικών προδιαγραφών που εξοπλίζεται με 9 θύρες δικτύου και 1 θύρα SFP με ταχύτητες 10/100/1000Mbps. Από τις θύρες δικτύου που εξοπλίζεται, οι 8 υποστηρίζουν PoE+ για την μεταφορά δεδομένων και ισχύς με ένα μόνο καλώδιο.
Είναι πλήρως συμβατό με συσκευές όπως κάμερες IP, access points, τηλέφωνα IP, υπολογιστές, εκτυπωτές και IPTV.

-9x θύρες RJ45 10/100/1000Mbps & 1 θύρα Gigabit SFP
-8x θύρες PoE+, δεδομένα & ισχύς μπορούν να μεταφερθούν με ένα μόνο καλώδιο
-Λειτουργεί με IEEE 802.3af/ compliant PDs
-Υποστηρίζει ισχύ PoE 30W για κάθε θύρα & έως 63W συνολικά
-802.1p/DSCP QoS επιτρέπουν το ομαλό latency-sensitive traffic
-Plug & play
-Ανθεκτικό μεταλλικό σώμα & σχεδιασμός χωρίς ανεμιστήρα για αθόρυβη λειτουργία
-Επιτραπέζια ή επιτοίχια τοποθέτηση

Τεχνικά χαρακτηριστικά
HARDWARE FEATURES
Interface: 8 PoE+ 10/100/1000Mbps RJ45 Θύρες, 1 Θύρα 10/100/1000Mbps RJ45, 1 Υποδοχή Gigabit SFP
Network Media: 10BASE-T: Καλώδιο UTP κατηγορίας 3, 4, 5 (μέγιστο 100m) / EIA/TIA-568 100Ω STP (μέγιστο 100m) / 100BASE-TX: Καλώδιο UTP κατηγορίας 5, 5e (μέγιστο 100m) / EIA/TIA-568 100Ω STP (μέγιστο 100m) / 1000BASE-T: Καλώδιο UTP κατηγορίας 5, 5e, 6 ή παραπάνω (μέγιστο 100m) / EIA/TIA-568 100Ω STP (μέγιστο 100m) / 1000BASE-X MMF, SMF
Fan Quantity: Χωρίς ανεμιστήρα
Physical Security Lock: Ναι
Power Supply: Εξωτερικός προσαρμογέας ισχύος (Έξοδος: 53.5VDC / 1.31A)
Packet Forwarding Rate: 14.88 Mpps
PoE+ Ports(RJ45): Πρότυπο: 802.3at / 802.3af συμβατό, Θύρες PoE: Port1- Port 8, Προϋπολογισμός Ισχύος PoE: 63W
Mac Address Table: 4K
Jumbo Frame: 16 KB
Switching Capacity: 20 Gbps
Dimensions (WxDxH): 209 x 126 x 26mm
Max Power Consumption: 7.11 W (220 / 50Hz. Χωρίς PD συνδεδεμένο), 78,13 W (220 / 50Hz. Με 63W PD συνδεδεμένο)
Max Heat Dissipation: 24,25 BTU / h (δεν συνδέεται PD), 266,42 BTU / h (με 63W PD συνδεδεμένο)

SOFTWARE FEATURES
Advanced Features: Συμβατό με IEEE 802.3af / σε συμβατά PD, Έλεγχος ροής EEE802.3x, 802.1p/DSCP QoS, IGMP Snooping
Transmission Method: Store-And-Forward

Περιεχόμενα συσκευασίας
Desktop switch TL-SG1210P
Τροφοδοτικό
Οδηγός εγκατάστασης

ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ
http://www.tp-link.gr/support-contact.html
Επικοινωνία: +30 210 6148834
Χρέωση: Αστική, αναλόγως τον πάροχο και την προέλευση κλήσης
Email: support.gr@tp-link.com
Ωράριο Λειτουργίας: Δευτέρα με Παρασκευή, 09:00 – 17.30 (πλην επίσημων αργιών)

Επιπλέον πληροφορίες

Βάρος 1,290 kg
Διαστάσεις 24,0 × 31,5 × 7,0 cm
ΚΩΔΙΚΟΣ

TL-SG1210P

ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ

ΕΓΓΥΗΣΗ

1180 μήνες

BARCODE

6935364052980

Θύρες LAN

TP-LINK desktop switch TL-SG1210P, 10-Port Gigabit, 8x PoE+, Ver. 3.0

Προσθήκη στο καλάθι